Головна » 2019 » Березень » 28 » День відкритих дверей
16:49
День відкритих дверей

27 березня Черкаський кооперативний економіко-правовий коледж ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» гостинно зустрічав випускників, старшокласників та батьків м.Черкаси та Черкаської області.
В рамках проведення Дня відкритих дверей було підготовлено спеціальну програму, де гості мали можливість дізнатися всі тонкощі навчання в нашому навчальному закладі: познайомитися із сучасними навчальними кабінетами, мультимедійними лекційними аудиторіями, завітати до кухні-лабораторії з дегустаційною залою та навчального магазину.
А знайомство зі спеціальностями було організовано у форматі викладач-студент як партнери. Присутні дізнавалися про студентське життя не лише від адміністрації та викладачів, а й з вуст студентів, які підготували слайд-шоу студентського життя в коледжі.
Майстри ресторанного обслуговування провели майстер-клас по сервіруванню та столовому етикету.
Також гості коледжу відвідали виставку «Тобі, моя Україно». На ній були представлені роботи студентів коледжу з декоративно-прикладного мистецтва та методичні роботи та творчі поробки викладачів.
Майбутні абітурієнти та їх батьки не лише були проінформовані про співпрацю коледжу з Вищим навчальним закладом Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» щодо продовження навчання за скороченим терміном для одержання повної вищої освіти (на базі коледжу, без від’їзду до м. Полтава), а й мали можливість бути присутніми під час проведення дистанційної лекції викладачем університету.
День відкритих дверей у коледжі пройшов у динамічній, теплій та дружній атмосфері.
Гостинно запрошуємо Вас, майбутні випускники шкіл та профтехучилищ, поповнити нашу дружню студентську родину!!!!!!

Категорія: Новини коледжу | Переглядів: 41 | Додав: cherkelc | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]