Головна » 2018 » Вересень » 28 » День відкритих дверей в Управлінні державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Черкаській області
12:48
День відкритих дверей в Управлінні державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Черкаській області

Напередодні Дня юриста України

Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Черкаській області гостинно запросило на День відкритих дверей студентів правничих спеціальностей вищих навчальних закладів обласного центру. На це запрошення радо відгукнулися майбутні спеціалісти з права – студенти ІІІ і ІV курсів Черкаського кооперативного економіко-правового коледжу та їх викладачі з правових дисциплін Гончар О.А. і Жуль Н.І..

Перед студентами виступила заступник начальника Управління, начальник відділу примусового виконання рішень, Гайдар А.В.. Алексина Володимирівна запросила студентів коледжу в Управління: спочатку на практику, а потім і на роботу.

Одним із пріоритетів роботи органів державної виконавчої служби є забезпечення належного виконання рішень судів шляхом примусового стягнення заборгованості, у тому числі вилучення майна, накладення обтяжень на рухоме або нерухоме майно боржника. Саме про цей напрямок роботи, наводячи цікаві приклади, розповіла Павленко Вікторія Андріївна – начальник Центрального відділу державної виконавчої служби м. Черкаси.

Дивлячись на студентів коледжу, пригадала і своє студентське життя, хоч з того часу пройшло вже 23 роки, його випускниця Чуприна Таня, а сьогодні знана в обласній юстиції, як начальник відділу організації та контролю за виконанням рішень – Тетяна Володимирівна.

Також студенти коледжу спостерігали за роботою працівників Управління з документами, де на одного працівника припадає біля 1500 справ. Робота в Управлінні державної виконавчої служби хоч і складна, вимагає знань усіх галузей права, морально виснажлива, але і досить цікава! Саме такий висновок зробили студенти коледжу, майбутні фахівці з права.

Категорія: Новини коледжу | Переглядів: 112 | Додав: cherkelc | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]