Головна » 2018 » Вересень » 21 » День здоров’я
15:45
День здоров’я

19 вересня адміністрацією коледжу було оголошено Днем здоров'я.

Головною метою якого стало масове залучення працівників і студентів до спортивної, оздоровчої діяльності, популяризації здорового способу життя. А місцем проведення стали мальовничі галявини соснового лісу.

Студентам і викладачам запали в душу слова директора коледжу

Гасюк Л.M., з якими вона звернулася до учасників Дня здоров'я:

«Бути здоровим - це отримувати задоволення від життя, навчання, праці, досягати успіху, мати можливість реалізовувати мрії».

А хто ж не хоче отримувати задоволення від життя та досягати успіху? Тому для кожного знайшлося заняття: волейбол, міні-футбол, бадмінтон... А який День здоров’я в лісі без пшоняної каші?

Нею, такою смачнючою, пригощав наш магістр-кашовар Наденко С.С..

Кожного року День здоров'я дарує цікаві змагання та конкурси, ініціатором яких є викладач фізичного виховання і фізичної культури Вдовіченко Н. Л. Родзинкою цього року стала квест-естафета, яка складалася з 5 етапів: орієнтація на місцевості, пошук агента, завдання з елементами спортивних ігор та ЗФП, біг по пересічній місцевості, пошук спортивного інвентарю. З кожної групи у квесті брали участь по сім осіб. А переможцями серед 9 команд стали групи:

1-е місце - група ГРС, XT, ПТБ-31, 32 (куратор Мельник І.О.),

2-е місце - група ХТ-21, 22 ( куратор Буграк О.М.),

3-є місце ХТ-11 (куратор Рощаховська Л.P ).

Трішки втомлені, але щасливі отримували вони солодкі призи, які їм вручала заступник директора з навчально-виховної роботи

Сидоренко І.В..

У цей день усі без винятку отримали безліч позитивних вражень. Звичайно, хорошому самопочуттю, веселому настрою сприяла сонячна осіння днина, мальовничі лісові краєвиди та приємне спілкування. А для першокурсників це був перший колежанський День здоров’я, який допоміг їм потоваришувати з іншими студентами та відчути, яке цікаве та насичене студентське життя.

Категорія: Дозвілля та спорт | Переглядів: 465 | Додав: cherkelc | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]