Головна » 2023 » Квітень » 6 » Екскурсія була неймовірно цікавою
13:24
Екскурсія була неймовірно цікавою

Сказати, що дана екскурсія була неймовірно цікавою – це не сказати нічого!

05 квітня 2023 року студенти Черкаського кооперативного економіко-правового фахового коледжу ВНЗ Укоопспілки «ПУЕТ» спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність та спеціальності 181 Харчові технології відвідали магазин «Сирне королівство» - це заклад, який магічно переносить кожного гостя до світу безмежної кількості видів сирів та якісного делікатесу. Магазин переможно поєднує на собі дві пристрасті - любов до сиру та їжі. Адміністратор магазину Олена провела захоплюючу екскурсію, ознайомила з історією створення магазину та розкрила секрети виробництва сиру, як вибрати якісний сир, які види сирів найпопулярніші.

Студенти продегустували сир у поєднанні з соусом і джемом. Під час дегустації адміністратор поділилася фактами про правильне зберігання сирів. В магазині студенти мали можливість переглянути різні види ножів для нарізання сиру та інші товари країн Європи.

Студенти відвідинами магазину «Сирне королівство» були надзвичайно задоволені. Загалом, екскурсія залишила багато позитивних вражень та емоцій.

 

Категорія: Тижні за фахом | Переглядів: 39 | Додав: cherkelc | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]