Головна » 2020 » Квітень » 23 » Карантин продовжено!
19:42
Карантин продовжено!

Загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня – відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні. Всі заклади освіти продовжують працювати з використанням технологій дистанційного навчання.

“Карантин продовжено, а це означає, що ми маємо бути готові до завершення навчального року дистанційно. МОН надало роз’яснення для всіх закладів освіти та публікує рекомендації на офіційних ресурсах”, – зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки Lubomyra Mandziy.

Інформацію про всі зміни в освітніх процесах, які відбуваються через карантин та відповіді на найбільш поширені запитання можна знайти на спеціальному інфоресурсі – http://mon-covid19.info

Докладніше: bit.ly/2KnQjca

Нагадуємо, що на сайті Філії «Черкаський кооперативний економіко-правовий коледж» ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» www.cherkelc.com , у Модулі «Навчання та дозвілля», вибравши «Розклад занять» http://cherkelc.com/index/rozklad_zanjat/0-292 , чи «Заміни в розкладі» http://cherkelc.com/index/zmini_v_rozkladi/0-293 , чи «Дистанційне навчання» http://cherkelc.com/index/distancijne_navchannja/0-294 можете знайти потрібну інформацію.

З повагою, та побажанням гарного здоров’я,

адміністрація коледжу!

Категорія: Новини коледжу | Переглядів: 153 | Додав: cherkelc | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]