Головна » 2021 » Жовтень » 20 » Міжнародний день кухаря і кулінара!
08:57
Міжнародний день кухаря і кулінара!

Вітаємо викладачів, студентів та випускників спеціальності

181 Харчові технології з професійним святом!

Професія кухаря вважається однією з найдавніших. Саме як професіонали, кухарі з’явилися в Греції на острові Крит в 2600 році до н. э. Тоді для солдатів готував їжу спеціальний майстер кулінарного ремесла і отримував за це гроші. Напевно і в стародавніх Єгипті, Фінікії, Шумері також були професіонали цієї справи, які готували їжу для своїх правителів і представників знаті.

Культура приготування їжі в різних країнах шанувалася по-різному. Де-то вважали, що кожен повинен вміти приготувати собі максимально просту їжу, а десь у цей же час з самих звичайних продуктів створювалися перші твори мистецтва і пізнавались різні техніки приготування їжі.

Професія кулінара була дуже почесною, і багаті будинки могли хвалитися майстерністю свого особистого кухаря. За імператорів Августа і Тиберія (близько 400 р. н. е..) були організовані перші школи кухарського мистецтва, які очолював великий кухар Апіцій.

Кухарські навики передавалися з покоління в покоління, нові страви коштували величезних грошей, їжа вважалася символом здоров’я і благополуччя. У Древній Греції виникає культ Акслепия, міфічного лікаря-цілителя. Його дочка Гігея вважалася покровителькою науки про здоров’я. У них була помічниця – куховарка Кулина. Саме вона стала десятою музою Греції та Риму і отримала назву кулінарія (від латинського culina-кухня). У найдавніших трактатах Вавилона, Єгипту, Китаю і Сходу містяться запису кулінарних рецептів.

В кінці середніх століть з’являється величезна кількість східних прянощів, завдяки чому кухня отримала подальший розвиток. На перше місце виходить Італія, особливо її південна частина і Сицилія. Не відставала від неї і Франція.

У розвитку кулінарної справи брали участь не тільки кухаря, але знамениті вчені, філософи, державні діячі. Рішельє, Мазаріні, Мішель Монтень внесли свій внесок в історію розвитку кухарської справи.

У Німеччині кухар був однією з чотирьох важливих фігур при дворі, а у Франції кухарями могли стати лише знатні люди. Після почесної посади головного винороба Франції слідував керуючий випічкою хліба, головний виночерпій, шеф-кухар, керуючі ресторанів і лише потім йшли маршали і адмірали.

З-за високого ризику отруїти правителів отрутою на кухню допускалися люди тільки з гарною репутацією. Іноді їжу готував до 800 чоловік, а в Англії при дворі Річарда Другого працювало 1000 кухарів, які щодня обслуговували 10 000 чоловік.

Цікаві факти про кухарів

— Білий кухарський ковпак на роботі стали носити в 18 столітті на прохання англійського короля Георга II. Цей головний убір захищав страви від попадання в них волосся з голови кухарів. Сьогодні вимога до його носіння закріплено в санітарних нормах багатьох країн світу.

— У Стародавньому Римі відбувалися цілі повстання кухарів, які вимагали підпорядкування і контролю над цілими містами.

— Першим в історії олімпійським чемпіоном у 776 році до н. е. став якийсь кухар з Еліди на ім’я Корэб.

-Найбагатший кухар сучасності за версією журналу Forbes – британець Гордон Рамзі. Його стан оцінюється в 38 млн доларів. Рамзі – власник мережі першокласних ресторанів, шоумен, автор книг і телепередач.

— В Англії існує ресторан The Clink, де працюють кухарями близько 30 ув’язнених. Заклад обслуговує до 96 осіб в день.

— Багато століть французи і італійці сперечаються про те, хто з них краще готує. Гурмани вважають, що одні з них – кращі десертники світу, інші майстерно працюють з рибою і морепродуктами.

— Все частіше в кулінарії вдаються до допомоги роботів-кухарів. Один з них на ім’я Fua-Men працює в ресторані японського міста Нагойя. Він не тільки миє посуд і нарізає овочі, але і готує основні страви.

— Вважається, що найкращі кухарі — це чоловіки. Вони глибше вникають у всі процеси і тонкощі, більш врівноважені. Ще один факт на користь чоловіків – температура їх рук на 2 градуси нижче, ніж у жінок. Японії з цієї причини жінки не можуть готувати суші і десерти.

— 20 жовтня кулінари всього світу відзначають звий професійне свято – День кухаря, який був заснований конгресом Всесвітньої асоціації кулінарних спільнот в 2004 році.

 

Категорія: Свята | Переглядів: 49 | Додав: cherkelc | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]