Головна » 2023 » Жовтень » 30 » Перемога в номінації «Сучасні знавці ринку» на Всеукраїнському XII фестивалі КомерцФест
20:34
Перемога в номінації «Сучасні знавці ринку» на Всеукраїнському XII фестивалі КомерцФест

27 жовтня 2023 року у місті Луцьк відбувся Всеукраїнський XII фестиваль КомерцФест, в якому вперше приймали участь студенти Черкаського кооперативного економіко-правового фахового коледжу ПУЕТ.

На цьому фестивалі наша команда ТОРНАДО, яка складалася з трьох осіб: Ловчої Анастасії, Лисенко Анни студенток III курсу та Маляр Віолетти студентки ІІ курсу, перемогла у номінації «Сучасні знавці ринку». Вітаємо наших учасниць і безмежно пишаємось їх досягненням!

Товарознавець - людина непростої професії. Вона має глибокі знання та широку ерудицію. Товарознавець об'єднує в собі риси різних фахівців - це менеджер, маркетолог, підприємець, бізнесмен, аналітик, професіонал- консультант, фахівець-експерт із якості продукції.

Метою проведення фестивалю було узагальнення і поглиблення професійних знань та вдосконалення компетенції, демонстрація досягнутого рівня підготовки студентів з фахових дисциплін та розвиток зацікавленості їх у майбутній професії.

Проведений фестиваль сприяє вихованню професійної відповідальності за високу якість обслуговування, винахідливості та ініціативності у прийнятті рішень, лідерських якостей.

Журі засвідчило, що студентство, викладачі, глибоко переживаючи події в нашій країні, все ж з оптимізмом дивляться у майбутнє. Всеукраїнський ХІІ Фестиваль КомерцФест є стимулом для всіх учасників. Для студентів - у самовдосконаленні, для викладачів - у пошуках нових підходів до навчально- виховної діяльності. Такий захід є змістовним, креативним, цікавим та повчальним. Дякуємо організаторам, журі та всім учасникам цього чудового та цікавого заходу.

Категорія: Новини коледжу | Переглядів: 52 | Додав: cherkelc | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]