Головна » 2023 » Травень » 29 » Пишаємося нашими студентами!
11:21
Пишаємося нашими студентами!

Студенти групи ГРС-11 Черкаського кооперативного економіко-правового фахового коледжу розвивають та вдосконалюють свої вміння не тільки в навчальній галузі, але й у спортивній. Навчаючись і здобуваючи фах, вони беруть участь у змаганнях.

Артем Карашевич

Артем – студент 1 курсу спеціальності Право.

В 11 років вирішив спробувати свої сили у Кудо і почав відвідувати Клуб «Лудус» – це школа змішаних єдиноборств з унікальною системою підготовки спортсмена. Основне завдання кудо – наблизити єдиноборство до реального життя і зробити це безпечно. Саме тому девізом цього виду спорту є вислів «Реальніше тільки життя», - розповідає Артем. Він отримував перемоги й досягнув неабияких спортивних результатів: з останнього це Чемпіонат України з Кудо де отримав ІІ місце, 5 разів вигравав І місце по області».

Артем говорить, що головне – це нічого не боятися, адже при бажанні можна надолужити з навчанням.

Станіслав Зінченко

Станіслав – 1-курсник, спеціальності Право.

У спорт його привели батьки в 7-річному віці. Тоді це було лише хобі, яке дозволяло цікаво провести час після школи, але згодом заняття настільки припало до душі, що думок, аби покинути тренування більше ніколи не виникало. За ці роки хлопець уже здобув досвід, відвідав десяток різних змагань та отримав не одну перемогу. Наступною метою є отримання Кандидата майстра спорту (КМС), а після нього присвоєння звання МСУ та МСМК.

Нещодавно повернувся з третього Чемпіонату України, з сумою двоборства 175 кг. Крайні змагання з Чемпіонату міста Черкаси на яких зайняв І місце з сумою двоборства 193 кг.

Сьогодні тренування забирають більшість часу, адже, щоб отримувати хороші спортивні результати, треба займатися практично кожного дня, проте Стас переконаний, що для улюбленої справи треба знаходити час.

Ганна Архипенко

Ганна – студентка 1 курсу спеціальності Готельно-ресторанна справа.

Дівчина вже більше 9 років займається спортивним орієнтуванням і має неабиякі досягнення. У 14-річному віці розпочала професійно займатися спортивним веслуванням.

Зранку пари, а після обіду 3–4 години тренувань і так відбувається 6 днів на тиждень. Ганна має вже чимало досягнень багаторазово займала призові місця, останнє вона отримала ІІІ місце на чемпіонаті України серед юніорів до 23 років.

Своє майбутнє дівчина хоче пов’язати все-таки з готельною справою, але радить кожному студенту розвиватися й поза навчанням обов’язково мати улюблене заняття. До того ж, приділяючи час своєму хобі, ти також розвиваєшся.

 

Категорія: Дозвілля та спорт | Переглядів: 125 | Додав: cherkelc | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]