Головна » 2022 » Вересень » 29 » Пізнавальне заняття у формі лекції-диспута
10:43
Пізнавальне заняття у формі лекції-диспута

Цікаве і пізнавальне заняття у формі лекції-диспута провела для студентів групи ПР-32 спеціальності 081 Право відома на Черкащині і за її межами Тетяна Миколаївна Нераденко - археолог,краєзнавець,історик,науковець,педагог, за сприянням Черкаської обласної бібліотеки для юнацтва ім. В.Симоненка.
Тетяна Миколаївна із захопленням розповідала про своє студентське життя,про  любов до археології,історії,краєзнавства,про багаторічні розкопки Молюхового Бугра що на Чигиринщині. Ознайомила також і зі своїми книгами,представленими на книжковій виставці. Студенти мали змогу побачити цікаву презентацію та потримати в руках артефакти,вік яких складає кілька тисяч років.
Хлопці і дівчата уважно слухали,активно обговорювали основні моменти,які їх зацікавили. Тетяна Миколаївна дала відповідь на численні запитання студентів.
В кінці лекції була проведена вікторина,яка засвідчила як уважно слухали студенти оратора. Переможці вікторини Усирков Дмитро,Донець Наталія,Олійник Валерія та Юрійчак Анастасія отримали в дарунок від Тетяни Миколаївни одну з її книг з автографом та побажаннями.

Категорія: Новини коледжу | Переглядів: 41 | Додав: cherkelc | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]