Головна » 2023 » Квітень » 27 » Практичне заняття з дисципліни «Товарознавство непродовольчих товарів»
17:00
Практичне заняття з дисципліни «Товарознавство непродовольчих товарів»

Як зробити ароматне практичне заняття з дисципліни «Товарознавство непродовольчих товарів» на тему: «Вивчення асортименту і споживних властивостей парфумерно-косметичних товарів та засобів особистої гігієни»?

Заняття проходило в ігровій формі, під час якого викладач фахових дисциплін Ляшевська І. В., шляхом постановки ретельно продуманих питань підводила студентів групи ПТБ-31,32 спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність до виконання практичного завдання.

Студенти отримали випереджальні завдання, в яких зібрали інформацію про цікаві факти виникнення парфумерії та косметики, традиції їх використання в країнах світу. Студенти успішно підготувались. Про це свідчив заключний етап заняття, проведений шляхом розгадування кросворду.

На занятті було цікаво представлено матеріал за допомогою мультимедійної презентації. Велика увага приділялася сучасним зразкам парфумерно-косметичних товарів, так як це зацікавлює студентів, сприяє створенню приємної атмосфери під час заняття.

Активною роботою на занятті відзначились студентки Колесніченко Анастасія та Єгорова Крістіна.

Будь-яке цікаве заняття дає можливість студентам проявити свої здібності, майстерність, впливає на розвиток їхньої пізнавальної, самостійної і творчої активності, сприяє підвищенню інтересу до обраної професії.

Категорія: Новини коледжу | Переглядів: 35 | Додав: cherkelc | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]