Головна » 2016 » Грудень » 21 » Світла пам’ять
21:49
Світла пам’ять

    Колектив коледжу глибоко сумує з приводу передчасної смерті директора коледжу, заслуженого працівника освіти України, кандидата психологічних наук, доцента Зажирка Миколи Петровича.
       Микола Петрович пішов з життя на
71 році. 43 роки свого життя він присвятив коледжу, з них – 33 роки на посаді директора коледжу.
 Завдяки його високопрофесійним організаторським здібностям та мудрому керуванню, педагогічний колектив неодноразово нагороджувався за високі творчі досягнення в інноваційному оновленні національної системи освіти.
   
     Невтомною працею, готовністю прийти на допомогу людям він заслужено завоював до себе любов та повагу колег, студентів, друзів, знайомих.    

    Зажирко М.П. вів плідну наукову роботу. Мав понад 30 опублікованих праць. Підготував чотирьох кандидатів психологічних наук. За час роботи нагороджений срібною медаллю "10 років незалежності України" II ступеня Міжнародного Академічного Рейтингу популярності та якості "Золота фортуна", почесною трудовою відзнакою "Знак Пошани" Центральної спілки споживчих товариств України, золотою медаллю "За заслуги в освіті", знаком "За відмінні успіхи в середній спеціальній освіті", медаллю "За трудову доблесть", знаком "Відмінник споживчої кооперації". В 2004 р. нагороджений грамотою Президента України.
     Приймав активну участь у громадському житті. З 1983 року був Головою Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Черкаської області; віце-президентом Української спілки промисловців і підприємців Черкаської області, членом колегії Управління освіти і науки Черкаської обласної держаної адміністрації, 17 років до 2015 року був членом правління Черкаської облспоживспілки.
       Пішла від нас чудова людина та назавжди в наших серцях залишиться пам’ять про Миколу Петровича. Нехай земля йому буде пухом. Вшановуючи світлу пам’ять Миколи Петровича Зажирка, висловлюємо щирі співчуття дружині, дітям, всім рідним та близьким з приводу тяжкої втрати.

Переглядів: 1010 | Додав: cherkelc | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]