Головна » 2017 » Жовтень » 24 » Світла пам’ять
11:52
Світла пам’ять

Колектив Філії "Черкаський кооперативний економіко-правовий коледж" ВНЗ Укоопспілки "Полтавський університет економіки і торгівлі" глибоко сумує з приводу передчасної смерті викладача коледжу, кандидата політичних наук, доцента Деркач Жанни Владиславівни.

Жанна Владиславівна пішла з життя 24 жовтня 2017р. на 61 році. Коледжу вона присвятила більше 30 років. Вона була висококваліфікованим педагогом, творчо і відповідально відносилася до виконання професійних обов'язків. Значну увагу приділяла громадсько-патріотичному вихованню студентів. Займалася науковою роботою. Під її авторством було надруковано більше 25 наукових праць і публікацій.

Невтомною працею, готовністю прийти на допомогу людям заслужено завоювала до себе повагу колег, студентів, друзів, знайомих.

Пішла від нас чудова людина та назавжди в наших серцях залишиться пам'ять про Жанну Владиславівну. Нехай земля їй буде пухом.

Вшановуючи світлу пам'ять Деркач Жанни Владиславівни, висловлюємо щирі співчуття дочці, всім рідним та близьким з приводу тяжкої втрати.

 

Категорія: Новини коледжу | Переглядів: 896 | Додав: cherkelc | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]