Головна » 2015 » Листопад » 30 » Тиждень за фахом
00:55
Тиждень за фахом

     

«Моя професія – моє майбутнє»

     Вже стало традицією в Черкаському кооперативному економіко-правовому коледжі в листопаді місяці проводити тиждень за фахом  «Виробництво харчової продукції» та «Ресторанне обслуговування». Цей рік не став виключенням: з 9 по 13 листопада 2015 року тиждень за фахом пройшов під гаслом «Моя професія – моє майбутнє» і був насичений цікавими, різноплановими заходами.

     Відкриття тижня відбулося в актовій залі, де студенти виступили з презентаціями на теми: «Новітні технології в обслуговуванні» (ТТ-41), «Цікаве в кулінарії» (ТТ-31), «Інноваційні впровадження в закладах ресторанного господарства»   (РО-31). Вони ще раз переконалися, що недарма обрали такі цікаві та творчі спеціальності.

    У вікторині «Ерудит» показали своєю обізнаність кулінарної справи, знання з дисциплін за фахом студенти спеціальності «Ресторанне обслуговування» Назаренко Світлана, Маркульчак Яна, Віденко Ольга та студенти спеціальності «Виробництво харчової продукції» Лисенко Руслана, Нєдушкіна Анастасія, Яковенко Михайло, Сторожук Олена, Медведик Павло, Кисліченко Тетяна.

       А найяскравішою подією, яка запам'яталася студентам і викладачам коледжу стала виставка кулінарних страв та виробів. Де були представлені тематичні столи:

Страви з овочів, грибів (група ТТ,РО-21/22)

Борошняні страви (група ТТ-31)

Страви з яблук, фруктів (група РО-31)

Вироби з дріжджового тіста (група ТТ-41)

      Це неперевершені вироби  кулінарної майстерності, творчої співпраці викладачів та студентів-технологів: страви з картоплі, моркви, цибулі, кабачків, буряків, гарбуза, різноманітні млинці і вареники, дріжджові пироги, кулебяки, рулети, солодкі запечені та жельовані страви. Студенти та працівники коледжу вдихали пахощі страв, милувалися витворами справжніх кулінарних і кондитерських шедеврів, куштували смаколики.

     Не менш цікавим був конкурс «Кулінарний калейдоскоп», на якому студенти  показали  не тільки свої знання і вміння за фахом, а й таланти з вокалу, хореографії, декламаторської майстерності та перевтілення.

     Позитивна атмосфера, доброзичливість,  бажання студентів удосконалювати свої навички та вміння прививають любов до обраної спеціальності, допомагають розвивати художні здібності, фантазію. А саморозвитку і самовдосконаленню немає меж!

    За підсумками проведеного тижня за фахом були відзначені та нагороджені грамотами і подарунками найактивніші студенти: Мельник Артем, Гальченко Наталія,  Кисліченко Анастасія, Котляренко Євгеній, Рабодзей Андрій, Савченко Вадим,  Назаренко Світлана, Луцький Ігор, Кобильняк Тетяна, Корчевна Аліна, Слива Володимир, Євтушевська Ілона, Нєдушкіна Анастасія, Лисенко Руслана, Заїка Каріна, Левадній Євгеній, Цимбал Марину, Батрименко Наталію, Фесун Наталію.

    Підсумовуючи проведені заходи та даючи їм оцінку, директор коледжу М.П.Зажирко сказав: «Дуже приємно, що кожен рік ми пересвідчуємося, що сьогоднішні студенти-технологи, ресторатори – здібні та креативні фахівці, справжні професіонали своєї справи».

Зав. денним відділенням Н.В.Педько

 

Категорія: Тижні за фахом | Переглядів: 615 | Додав: cherkelc | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]