Головна » 2023 » Травень » 12 » Відкритий виховний захід на тему «Ім'я мого Янгола - МАМА»
14:02
Відкритий виховний захід на тему «Ім'я мого Янгола - МАМА»

День Матері відзначається у травні, бо це є місяць Пречистої Діви Марії. У травні, коли природа-мати одягає землю у пишне зелене вбрання, люди висловлюють подяку материнській самопожертві і відзначають День Матері.

У Черкаському кооперативному економіко-правовому фаховому коледжі, напередодні свята, пройшов відкритий виховний захід на тему «Ім'я мого Янгола - МАМА».

Плануючи проведення виховного заходу куратори груп ГРС-11; ГРС,ПТБ,Ф-21,22; ПР-32 намагалися актуалізувати формування у студентів таких духовних якостей, як усвідомлення свого обов'язку перед матір'ю; показати велич жінки-матері, її роль в житті кожного з нас; розвивати творчі та акторські здібності студентів. Виховувати повагу до жінок, любов і вдячність до мами; вчити бути уважними, чуйними; закріпити правила поведінки під час урочистих подій. Сприяти розвиткові творчих здібностей. Студенти декламували вірші, співали пісні, розповідали легенди: про жінку, про материнську любов.

«Царство жінки – це царство ніжності, витонченості і терпіння» - ці слова належать великому французькому мислителю Ж.-Ж.Руссо.

З першої хвилини життя схиляються над нами обличчя матерів. Мама — це символ любові і ласки, ніжності і найвірнішого кохання.

І тому не дивно, що найтепліші, найщиріші слова присвячують письменники і поети матерям. І образу матері як вічному уособленню безкорисливої любові і відданості.

Найблагородніша місія жінки – материнство. Призначення її природою – це продовження роду людського. Материнство – це щастя жінки.

У мами найдобріші та найласкавіші руки. У матері найвірніше і найчуйніше серце – у ньому ніколи не згасає любов. Материнські очі завжди супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах. І скільки б не було людині років – п’ять чи п’ятдесят, - їй завжди потрібна мама – її ласка, її увага, її погляд.

Знайдіть час на важливі слова. Не завжди є вільний час, але він повинен знайтися для того, що б сказати елементарне: "Мама, я люблю тебе! Як ти?" Ми часом забуваємо про це, але якими важливими часом бувають кілька простих фраз!

На наш захід завітала мама студентки Жанна Андріївна зі своєю колегою Тетяною Олексіївною і подарували пісенне вітання «Мамина вишня».

Присутні на святі отримали багато позитивних емоцій та море задоволення. Дякуємо кураторам Ляшевській І.В., Мельник І.О., Єлєнік Т.О. за те що підготували виховний захід для своїх груп і гостей, за їх креативний підхід до організації заходу, за неймовірний оптимізм, доброзичливість до кожного!

Усім щасливого материнства, щасливої людської долі, любові. Будьте щасливими жінками, щасливими матерями. Хай щастя приходить затишком, музикою, квітами, любов’ю, щасливими дітьми, тоді материнство буде щасливим.

 

Категорія: Новини коледжу | Переглядів: 77 | Додав: cherkelc | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]