Головна » 2021 » Липень » 12 » Виробнича практика в с.Морське студентів спеціальності 181 Харчові технології
18:26
Виробнича практика в с.Морське студентів спеціальності 181 Харчові технології

Є безліч чудових професій, і кожна з них, безсумнівно, є необхідною нашому світу. Хтось будує будівлі, хтось видобуває корисні країні ресурси, хтось допомагає людям стильно одягатися. Будь-яка професія, як і будь-яка людина — зовсім різні, проте всі вони неодмінно повинні їсти. Саме тому з'явилася така професія, як кухар.

Професія кухаря ніколи не стане незатребуваною. Відповідь на питання чому, насправді, дуже проста і тривіальна. Тому що люди завжди будуть хотіти їсти.

Поєднання теорії з практикою і відпочинком, завжди дає позитивний результат. Такі висновки можуть зробити студенти Черкаського кооперативного економіко-правового фахового коледжу ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», проходячи практику в с Морське Миколаївської обл. на базі відпочину «Черкаси» під керівництвом викладача Буграк Оксани Михайлівни.

Гарний  відпочинок завжди супроводжується гарним настроєм, а який же гарний настрій на голодний шлунок.

У коледжі навчають спеціальності 181 Харчові технології, яка важлива для кожної людини. Це професія «Кухар. Кондитер. Офіціант». Адже від споживання їжі залежить не тільки здоровий фізичний стан кожного з нас, але й настрій. Недарма старе прислів'я наголошує: «Гарний кухар вартий лікаря».

Отже, наші студенти забезпечують відпочиваючим гарний настрій, а для себе здобувають неоціненний багаж навиків, вмінь та знань.

Категорія: Новини коледжу | Переглядів: 70 | Додав: cherkelc | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]