Головна » 2019 » Вересень » 12 » ВСТУП ДО ФАХУ В ЧЕРКАСЬКОМУ КООПЕРАТИВНОМУ
16:05
ВСТУП ДО ФАХУ В ЧЕРКАСЬКОМУ КООПЕРАТИВНОМУ

Вже багато років поспіль студенти Філії «Черкаський кооперативний економіко-правовий коледж» ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» отримують знання не лише на парах, а й здобувають інформацію, відвідуючи спеціальні заходи, які організовують викладачі циклу дисциплін професійної і фундаментальної підготовки. Тож перший навчальний тиждень студентів коледжу 1-го і 2-го курсів був присвячений навчальній практиці «Вступ до фаху».

Викладачі розуміють, що навчання за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» передбачає підготовку фахівців, котрі здатні успішно конкурувати в сфері бізнесу та торгівлі, створювати підприємницькі стартапи, розвивати власну підприємницьку справу, володіти знаннями та практичними навиками у сфері товарознавства, експертизи товарів, технічного регулювання, комерції. Саме тому студенти груп ПТБ-21,22 і ПТБ-31,32, майбутні фахівці названої спеціальності, разом з Наденко Л.М., викладачкою дисципліни Товарознавство продовольчих і непродовольчих товарів, побували в гіпермаркеті «Епіцентр» Національної мережі будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К». Перед студентами виступила менеджер з персоналу відділу по роботі з персоналом торгово-роздрібного підприємства Зелена О.В.. Оксана Володимирівна наголосила, що Епіцентр пропонує клієнтам товарні пропозиції за кращими цінами та надає найвищий рівень обслуговування у форматі «від і до» – весь спектр будівельних матеріалів та товарів для дому; щорічно колектив підприємства поповнюється професійними кадрами. Наразі команда компанії – це понад 25 тисяч співробітників. Приємно, що серед інших висококваліфікованих фахівців Епіцентру є і випускники коледжу, серед них: Зінченко Олександр, Завірюха Діана, Бондаренко Тетяна, Іванченко Максим, Денисенко Катерина. Випускники коледжу після навчання у ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» сьогодні вже роблять аналіз та оцінювання підприємницької діяльності Епіцентру, ризиків її здійснення; досліджують асортимент і конкурентоспроможність товарів, оцінюють ресурси, формують доходи та витрати торгівельного підприємства. Керівники відділів Епіцентру запросили студентів у свої відділи для проходження практики, адже вже не один рік відповідно до договору між коледжем і торгівельним підприємством студенти проходять на ньому виробничу практику, а для заохочення студентів керівництво Епіцентру забезпечує їх на час практики безкоштовним харчуванням і спецодягом. Сподіваємося, що і 2019-2020 навчальний рік подарує нові знання, професійні вміння та позитивні емоції студентам спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» під час практики в Епіцентрі.

Не менш цікавою була екскурсія студентів спеціальностей «Харчові технології» та «Готельно-ресторанна справа» до Готельно-ресторанного комплексу «Україна». Студенти груп ХТ-21,22 і ГРС-21,22 разом із Рощаховською Л.Р., викладачкою дисциплін Організація виробництва в закладах ресторанного господарства та Естетика оформлення готелю, прослухали цікаву інформацію менеджера-координатора Щербиніної Н.М. щодо історії створення та розвитку комплексу. Наталія Михайлівна ознайомила студентів з видами послуг, які надає готельно-ресторанний комплекс, наголосила на необхідності знань його працівниками іноземних мов, показала готельні номери різних класів, звернула увагу на те, що готельно-ресторанний бізнес є галуззю з високим рівнем конкуренції, який має за мету максимально задовольнити потреби споживачів, забезпечити їх високим рівнем комфорту, задовольнити найрізноманітніші побутові, господарські і культурні запити. Теплою була зустріч студентів з випускниками коледжу - подружньою парою Олегом та Вікторією Любимовими, які пов`язали своє життя з харчовими технологіями і Готельно-ресторанним комплексом «Україна», працюючи в ньому: вона – су-шефом, він – шеф-кухарем. Олег провів майстер-клас, продемонструвавши сучасні способи подачі страв і закусок. Студенти були в захваті від майстерності випускника коледжу та ще довго обговорювали побачене в Готельно-ресторанному комплексі «Україна».

І це тільки один день з навчальної практики «Вступ до фаху»…

 

Наталя Жуль,

викладачка коледжу

Категорія: Новини коледжу | Переглядів: 30 | Додав: cherkelc | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]