Головна » 2023 » Березень » 22 » Втрати у нашій колежанській родині...
17:18
Втрати у нашій колежанській родині...

Від таких новин ніби зупиняється серце…

Не хочеться вірити, але, нажаль, наша колежанська родина знову має втрати.

У боях за Україну загинув випускних ЧКЕПК 2014 року спеціальності Товарознавство та комерційна діяльість спеціалізація Товарознавство в митній справі  Стороженко Руслан (псевдо Творецький).

Творецький у перший день повномасштабного вторгнення росії пішов захищати Україну зі зброєю.

"Пропагував українську мову, відстоював її та створив середовище, де кожен, хто хоче перейти на українську, знаходив підтримку", – пишуть про загиблого товариші з ініціативи.

Руслан був керівником громадської ініціативи "Моя Мовна Стійкість", координатор модераторів челенджу "Навчай українською".

"Руслан Стороженко (псевдо Творецький) був засновником та рушієм багатьох патріотичних ініціатив. Один із провідних активістів київського осередку "Національного Альянсу", підтримував патріотичний дитячий табір "Поклик Яру", створив та рухав громадську ініціативу "Моя Мовна Стійкість", боровся за українську мову та Українську державу, наголошував на важливості національно-патріотичного виховання молоді", - написала про  загиблого директорка радіо "На хвилі Корсуня" Галина Добровольська.  Вічна пам’ять та низький земний уклін Тобі Герою!

Категорія: Новини коледжу | Переглядів: 213 | Додав: cherkelc | Рейтинг: 4.5/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]