Головна » 2020 » Липень » 3 » З Міжнародним днем кооперації!
17:00
З Міжнародним днем кооперації!

Шановні члени споживчих товариств, працівники і ветерани
споживчої кооперації України!

Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств та Центральний комітет Профспілки працівників споживчої кооперації України щиро вітають вас з Міжнародним днем кооперативів.
Традиційно, у першу суботу липня, кооперативні організації всього світу долучаються до глобальних професійних урочистостей, популяризуючи кооперативних рух та його принци і цінності.
На варті добробуту вітчизняних кооператорів залишається і споживча кооперація України. Як повноправний член Міжнародного кооперативного альянсу та європейських кооперативних об’єднань, споживча кооперація України сповідує визнані у світі кооперативні принципи, ставить на меті не власне збагачення, а турботу про соціально-економічні потреби людей, заохочує членів споживчих товариств до ініціативності та самозайнятості та є ефективним інструментом для подоланням потрясінь та криз.
Незмінними цінностями української споживчої кооперації залишаються єдність, взаємодопомога та мир. Тож сьогодні, у цей нелегкий час, саме споживчий кооперативний рух здатний слугувати прикладом демократії, самоорганізації, патріотизму та єднання навколо спільної мети.
Переконані, що досвід, професіоналізм на самовіддана праця українських кооператорів є запорукою перемог у будь-яких викликах сьогодення та майбутнього, подальшого розвитку як вітчизняного, так і світового кооперативного руху, становлення сильної та незалежної Української держави.
Бажаємо членам споживчих товариств, працівникам і ветеранам споживчої кооперації, а також їх родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, плідної праці та миру!

І.Л. Гороховський

Голова Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств (Укркоопспілки)
 

В. П. Левицький

Голова ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України

Категорія: Свята | Переглядів: 52 | Додав: cherkelc | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]