Головна » 2023 » Квітень » 7 » Зустріч із фахівцями
12:51
Зустріч із фахівцями

Відбулася зустріч студентів Черкаського кооперативного економіко-правового фахового коледжу ВНЗ УКООПСПІЛКИ «ПУЕТ» з Ткаченко Вікторією Миколаївною та Харенко Мариною Анатоліївною, спеціалістами управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби у Черкаській області

Вікторія Ткаченко розповіла студентам про те, що управління захисту прав споживачів є структурним підрозділом Головного управління Держпродспоживслужби у Черкаській області головною метою діяльності якого є реалізація державної політики у галузі державного нагляду за дотриманням законодавства «Про захист прав споживачів», «Про рекламу», тощо.

Молодь із зацікавленістю знайомилася з прикладами практичних ситуацій, в процесі розгляду прикладів всі учасники мали можливість висловлювати власну думку щодо наявних в них порушень законодавства «Про рекламу», «Про захист прав споживачів».

Марина Харенко поділилася досвідом роботи відділу контролю за рекламою та дотриманням антитютюнового законодавства, зазначила розміри штрафів, що можуть отримати бізнес-структури, які нехтують дотриманням законодавства. Всі учасники погодилися з тим, що не варто ігнорувати законодавство України.

Щиро дякуємо шановним спеціалістам за візит, за обмін досвідом та ознайомлення з практичними ситуаціями, фахові поради щодо дотримання законодавства «Про захист прав споживачів», «Про рекламу».

Категорія: Тижні за фахом | Переглядів: 96 | Додав: cherkelc | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]