КООПЕРАЦІЯ: ВЗАЄМОДОПОМОГА, ДЕМОКРАТІЯ ТА МИР!

УКРКООПСПІЛКА

Черкаський кооперативний економіко-правовий фаховий коледж Полтавського університету економіки і торгівлі

вул. Смілянська, 92, м. Черкаси, 18008

тел. приймальні 63-84-80, факс 63-84-80

E-mail: cherkelc@ukr.net

 

ШАНОВНІ БАТЬКИ ВИПУСКНИКА ШКОЛИ!

Адміністрація Черкаського кооперативного економіко-правового фахового коледжу Полтавського університету економіки і торгівлі, який надає освітянські послуги вже понад 100 років, відповідно до безстрокової ліцензії Міністерства освіти і науки України (Відомості щодо здійснення освітньої діяльності у сфері вищої освіти ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» від 21.06.2018 р. (інформація про право здійснення освітньої діяльності розміщена на сайті МОН України) та Головного управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації (серія АА №135416 від 31.08. 2015 р.) запрошує вашого сина (доньку) на навчання до коледжу після закінчення 9-го та 11-го класу

 

БЕЗ ВСТУПНИХ ІСПИТІВ

Індивідуальний підхід до студентів надає можливість їм успішно закінчити навчання у коледжі, не зважаючи на рівень їх шкільної підготовки.

Вступаючи а навчання до нашого коледжу після 9-го класу Ваша дитина протягом 3-4 років, в залежності від обраної спеціальності, отримує свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти, свідоцтво про присвоєння робітничої професії відповідного розряду і диплом молодшого спеціаліста (фахового молодшого бакалавра) державного зразка на 1 рік раніше тих учнів, які будуть вступати на навчання після 11 класів.

Навчальний процес забезпечують викладачі вищої категорії.

У розпорядженні студентів 45 комп’ютерів і вільний доступ до мережі Інтернет.

Після отримання диплому 80% випускників коледжу працевлаштовується на роботу та мають можливість продовжити навчання з ІІІ курсу у Полтавському університеті економіки і торгівлі до рівня “бакалавр” на базі нашого коледжу.

Просимо уважно вивчити надану інформацію про спеціальності, за якими коледж готує фахівців і звертатися за роз'ясненням до коледжу в робочі дні або телефонувати за номерами 63-84-80, 63-87-67

сайт коледжу: cherkelc.com

Також нагадуємо, що коледж не має державного фінансування, а відповідно навчання платне.

Будемо раді бачити Вашу дитину, або дітей Ваших знайомих студентами нашого коледжу.

 

З повагою, адміністрація коледжу