День Святого Валентина


   14 лютого 2017 року у нашому коледжі відсвяткували День Святого Валентина. Студенти коледжу, зокрема студентська рада, проявила свої творчі та організаторські здібності і як слід підготувалася до Дня закоханих: було проведено конкурс на найкращу пару закоханих коледжу. Кожен студент мав можливість проголосувати лише за одну пару. Переможцями стали Артеменко Ігор та Уханенко Марина (пара № 2).

 

   Також під час перерв у стінах коледжу лунала музика, привітання та теплі слова любові. У цей святковий день працювала «Пошта кохання», за допомогою якої кожен міг надіслати "валентинку" дорогій людині або просто привітати друзів, викладачів. Кульки та яскраві плакати, що прикрашали стіни коледжу, поселяли у серці тепло та святкову атмосферу. На вході до навчального закладу кожного вітали та дарували «сердечко», так званий символ цього знаменного дня.

       

   Не обійшлося і без гостей, до нас завітала бібліотекар відділу читальних залів Обласної бібліотеки для юнацтва ім. В. Симоненка – Руслана Стокоз. Темою розмови були слова: «Любов…Чудні твої закони». Студенти груп ПР-11 та ХТ-11 разом з викладачами (Гузь І.М. та Животенко О.А.) почули багато цікавого про видатних людей світу та їхні історії кохання, якими б вони не були: сумними, радісними, з щасливим фіналом, чи навпаки, адже закони любові, все ж таки, чудні. Розповідь супроводжувалася презентацією на основі фотографій письменників, а зокрема І. Франка, Е.М.Ремарка, Ф. Кафки та ін.

   Завдяки цьому заходу, студенти змогли розширити свій кругозір та сформувати своє уявлення про кохання, справжнє кохання, з усіма його примхами, несподіванками та щирістю.

Студентка групи Пр-11 Кімлик Влада