Готельно-ресторанна справа є однією з найперспективніших спеціальностей на сучасному етапі розвитку економіки нашої країни, тому традиційно, в листопаді місяці, викладачі та студенти спеціальностей Харчові технології, Готельно-ресторанна справа філії «Черкаський кооперативний економіко-правовий коледж» відвідали Міжнародний контрактовий ярмарок у Виставковому центрі КиївЕкспоПлаза, де стали свідками найпопулярнішої події року для рестораторів і готельєрів України - Експофоруму ресторанно-готельного бізнесу і клінінгу Forech-2016.
       Викладачі та студенти були вражені сучасним видом устаткування, інветарю, посуду та їх різноманітністю. Тематичні заходи: семінари, презентації, майстер-класи з приготування мармурового м`яса, італійської піци, страв на грилі та у пароконвектоматах, приготування десертів (чізкейків, тірамісу) ще довго будуть темами для обговорень майбутніх кухарів та рестораторів.
      Було чому повчитися студентам і на презентації кондитерських виробів із застосуванням новітніх технологій: вироби з мастики і шоколаду, друкування зображень на рисовому папері зачаровували своєю вишуканістю та майстерністю.

         

     Враженням студентів від ярмарку та форуму не було меж… Повертаючись додому, вони вже обговорювали, які вироби будуть намагатися відтворити на практичних заняттях. І їм це вдасться, адже вони талановиті, завзяті та наполеглеві!