Вітаємо Вас на сайті
Черкаського кооперативного економіко-правового фахового коледжу
Полтавського університету економіки і торгівлі

Гортаючи сторінки літопису коледжу, ми з гордістю можемо сказати, що кожен рядочок його біографії писався золотими літерами, створюючи живий історичний зв’язок між поколіннями.

Наш коледж було засновано у далекому 1920 році і на кожній сходинці шляху, довжиною понад 100 років, запорукою успіху була самовіддана праця всього колективу, який є високо професійним, компетентним, творчим, здатним до сприйняття та впровадження інновацій в справі підготовки висококваліфікованих фахівців.

Усі наші досягнення й успіхи – результат плідної та творчої співпраці педагогічного та студентського колективів. Ми пишаємося своєю історією і з оптимізмом  дивимось у майбутнє. Сподіваємось і впевнені, що нам вистачить життєвої мудрості, натхнення, професіоналізму, витримки та здоров’я.

Колектив коледжу бере активну участь у роботі міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських виставках, семінарах, конференціях, конкурсах, у тому числі й Навчально-методичного центру «Укркоопосвіта». Коледж неодноразово нагороджувався дипломом за високі творчі досягнення в інноваційному оновленні національної системи освіти, а на Х ювілейній Міжнародній виставці був удостоєний почесного звання «Лідер сучасної освіти» за вагомий внесок у розвиток іміджу освіти і науки нашої держави.