Ярмарок  українських  звичаїв  і  традицій

     Весна на Україні багата на свята – це і Благовіщення, і Міжнародний день прав жінок і миру, Великдень і День перемоги, але для колективу Черкаського кооперативного економіко-правового коледжу їх замало, бо тут свято бережуть українські звичаї і традиції.

      І справді, коли розглядати соціальні норми, то місце звичаїв і традицій серед них дуже давнє, важливе і, можливо, непорушне. В українській ментальності це такі неписані закони, які передаються нащадкам з покоління в покоління як неоціненний спадок.
     На святі, яке було проведене у формі літературно-музичної композиції під назвою «Ярмарок українських звичаїв і традицій», впродовж майже двох годин, всі студенти та викладачі мали змогу слухати чудове декламування віршів, плавні звуки мелодійних українських пісень, милуватися ліричним танком 
та споглядати влучно підібрані презентації у формі кліпів, які не могли  залишити байдужим жодного глядача.


     Студенти, які брали участь у цій виховній годині, пропускали крізь свою душу і серце розповіді і доносили до глядачів всю багатогранність, неперевершеність і колорит наших звичаїв і традицій.  Милозвучні голоси студенток Гончар Євгенії, Каландирець Аліни, Романенко Алли та Коваль Інни, які виконували «Батьківську пісню», «Мамину сорочку» та інші пісні, навіюючи кожному особисті спогади про рідну домівку, батьківську пісню, мамину вишиванку... А ще недарма кажуть: «...а без пісні не буває сонця, а без сонця не буває цвіту, хто забуде материнську пісню, той сліпим блукатиме по світу». 

Горнчар Євгенія (зліва), Каландирець Аліна(справа)

     
    Цікавими були розповіді персонажів Вишиванки (Захарченко Наталія), Домовичка 
(Мазур Владислав), Господарочки (Третяк Ілона), які в своїх образах були надзвичайно переконливими і вміло доносили до глядачів цікаву інформацію. 


 Домовичок у виконанні Мазура Владислава


     Смачним і солодким моментом цього свята стало традиційне частування українським короваєм.

      А кульмінацією виховної години  було виконання пісні «Україна моя». На сцену вийшли всі учасники свята і урочисто підтримували солістів. Видовище було неперевершене!!! А подарували його куратори Чорна С.А. разом з групою РО-31, Шевчук О.Т. разом з групою ТМ-22, Животенко О.А. разом з групою ТК-21 та Ляшевська І.В.  разом з групою ТМ-21.

      Гарне вдалося свято. Всі студенти коледжу з захопленням споглядали неповторне дійство на сцені і неодноразово переконувалися, що наша Україна: від Карпат до Криму, від Дніпра до Чорного моря – наймальовничіше місце на Землі, а український народ – найбагатший, бо такого розмаїття традицій і звичаїв немає в жодної нації.

Матеріал підготувала студентка групи ТМ-22    Гончар Євгенія
Фото викладача коледжу          О. Т. Шевчук