Українська земля багата на різні традиції та звичаї, яких ми дотримуємось протягом багатьох століть. Святкування Масниці одна з найцікавіших. Адже, Масниця - це веселі проводи зими, осяяні радісним очікуванням близького тепла, весняного оновлення природи.

Стало вже доброю традицією, що студенти та викладачі Черкаського кооперативного економіко-правового коледжу ВНЗ Укоопспілки «ПУЕТ» беруть активну участь у святкуванні Масниці. В цьому році, в рамках проведення тижня за фахом комерційних та технологічних дисциплін, в коледжі було організовано різні дійства: презентації на тему «Масниця, звичаї та традиції», зустріч з фахівцями управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, міні-лекції щодо приготування млинців за різними рецептами, лабораторні заняття студентів технологічного відділення «Страви та кулінарні вироби з борошна», конкурси, вікторини тощо.
Дізнатися більше про традиції святкування, прийняти участь у конкурсах та вікторинах, продегустувати смаколики студенти мали змогу на відкритому занятті гуртка «Ресторатор». Дійство видалося колоритним та різнобарвним. Студенти декламували вірші, співали пісні, веснянки, заклички.
Задоволені, щасливі, повні енергії і оптимізму студенти надовго запам’ятають це свято – свято весни, тепла, майбутнього.