Участь у студентських науково-практичних конференціях

 

2016-2017 навчальний рік

В листопаді 2016 року в коледжі відбулася студентська науково-практична конференція «Мораль і закон в роботі юриста» (про відомих юристів світу та України). Юні дослідники аналізували творчість відомих юристів Цицерона, Френсіса Бекона, Гуно Гроція, Джеймса Медісона, показали їх вклад в розвиток моральних настанов при формуванні законів. Значну увагу приділили гуманістичній направленості в законодавчій діяльності українських юристів О.Демченка, Б.Кістяківського, В.Синайського та ін.

 

2015-2016 навчальний рік

В квітні 2016 року на базі коледжу відбулася ІV обласна студентська науково-практична конференція «Їх імена славлять Черкаський край…», в якій прийняли участь 30 студентів з 13 навчальних закладів області. Свої доповіді вони присвятили видатним особистостям, які народилися, працювали на Черкащині, серед них письменники і поети, відомі вчені, випускники і викладачі коледжів, які досягли значних успіхів у своїй трудовій діяльності. У збірнику студентських робіт описаний життєвий шлях 35 наших земляків або тих, чия творчість пов’язана з Черкащиною.

Серед них родом з Чигирина видатна вчена-математик, член-кореспондент НАН України, яка стояла у витоків кібернетичної науки в Україні Катерина Логвинівна Ющенко; Іван Миколайович Пісковий – посол України в Німеччині, який налагоджував дипломатичні відносини в незалежній Україні. Тридцять три плідних творчих роки пов’язані з Черкасами народного художника Данила Нарбута. Довгий час на Звенигородщині працював відомий історик, мовознавець, який стояв у витоків створення сучасної української мови Агата́нгел Кримський, народився відомий усьому світу музикант і композитор Олександр Антонович Кошиць. Саме в Смілі на початку ХХ століття зайнявся вирішенням фантастичної в ті часи проблеми космічних польотів Юрій Кондратюк, ідеї якого були втілені під час підготовки польотів на Місяць в США. Шевченкова земля дає натхнення до творіння поетичного слова, дев’яти письменникам і поетам присвячені зворушливі розповіді, проаналізована їх творчість.

26 січня 2016 року відбулася науково-практична конференція викладачів і студентів «Черкаський кооперативний економіко-правовий коледж: витоки становлення, розвитку і сьогодення», присвячена 95-ій річниці з часу заснування навчального закладу. Учасники конференції викладачі поділилися своїми педагогічними і методичними надбаннями, студенти розповіли особливості і перспективи навчання в коледжі.

9 листопада 2015 року відбулася студентська науково-практична конференція «Національно-патріотичне виховання в системі підготовки майбутнього юриста». Майбутні юристи коледжу активно приймають участь не лише в науковій роботі, а й соціологічних дослідження, метою яких є вивчення не лише потреб сучасної молоді, а й її громадсько-патріотичної позиції. Для наукового дослідження студентам було запропоновано дві теми «Патріотизм сучасної української молоді», «Духовні інтереси молодих українців», працюючи над ними вони не лише досліджували самі ключові поняття, а й звернулися до питань з історії правотворчого процесу в Україні, системи сучасних патріотичних заходів, які підтримує наша молодь. 76 студентів прийняло участь у написанні творів на тему «Мрії про рідне місто чи село», які показали небайдужість наших молодих співвітчизників до конкретних громадських справ і до майбутнього своєї країни.

 

2014-2015 навчальний рік

В квітні 2015 року на базі коледжу відбулася ІІІ обласна науково-практична конференція «Естафета пам’яті: про героїзм і вірність рідній землі на моїй Черкащині від другої світової війни до сьогодення». В конференції прийняли участь 28 студентів з 12 навчальних закладів області. Свої доповіді вони присвятили буремним рокам другої світової війни у рідному краї, у власній сім’ї, провели паралель із сучасним етапом нашої боротьби за незалежність та свободу. Центром досліджень стали сторінки далекої для молоді історії Другої світової війни і роковини близької для всіх нас неоголошеної війни на сході України, яка з антитерористичної операції із-за втручання східних сусідів перетворилась в справжню жахливу війну, де ведуться бойові дії, гинуть солдати, руйнується мирне життя.

 

2013-2014 навчальний рік

В грудні 2014 року до 60-річчя утворення Черкаської обласної спілки споживчих товариств викладачі коледжу підготували збірник нарисів «Трудові будні випускників Черкаського кооперативного економіко-правового коледжу в системі споживчої кооперації». До підготовки збірника були залучені працівники районних споживчих товариств області. Нариси написані, звичайно, не про всіх випускників коледжу, які сумлінно працюють в системі споживчої кооперації, та показують основні здобутки наших випускників.

14 березня 2014 року на базі о кооперативного економіко-правового коледжу відбулась ІІ обласна студентська науково-практична конференція, присвячена 60-річчю утворення Черкаської області. В конференції брали участь не лише студенти нашого коледжу, а й представники різних навчальних закладів міста та області. Учасники конференції розповідали про історію, сьогодення та плани на майбутнє своїх навчальних закладів. Ідея конференції та її організація належить Деркач Жанні Владиславівні, кандидату політичних наук, доценту, голові циклової комісії суспільно-економічних дисциплін і менеджменту.

Підтримку у проведенні студентської науково-практично конференції забезпечив директор коледжу, кандидат психологічних наук Зажирко Микола Петрович.

 

2011-2012 навчальний рік

5-6 квітня 2012 року студент групи ЮР-31 Омельченко А.В., блискуче виступив на ІХ науково-практичній конференції студентів вищих навчальних закладів Укоопспілки «Інноваційні процеси і їх вплив на ефективність діяльності підприємства» із доповіддю «Пріоритети правового регулювання інноваційної діяльності в Україні». Щорічна студентська конференція проходила на базі Вінницького кооперативного технікуму економіки та права.

 

2010-2011 навчальний рік

Романовська Ірина з роботою «Духовні цінності рідного краю - основа сучасного патріотизму молоді» – (керівник Деркач Ж. В.) – прийняла участь у Всеукраїнській науково-практичній студентській конференції «Актуальні проблеми сучасного суспільства» в місці Кіровоград 2011році.

 

2009-2010 навчальний рік

Студент групи Ф-22 Ротай Вадим (науковий керівник Деркач Ж.В.) прийняв участь та зайняв третє місце у конкурсі студентських наукових робіт на першій Всеукраїнській науково-теоретичній конференції «Творчий пошук молоді – курс на ефективність» з науковою роботою за темою «Кооперативна освіта як базова основа трудового життя».

Студентка групи ЮР-41 Шубіна Ірина прийняла участь у конкурсі есе, що проводило Міністерство юстиції до 300-річчя Конституції Пилипа Орлика з роботою «Дипломатичні місії Пилипа Орлика у період зростання правового гноблення України».

 

2006-2007 навчальний рік

Зінець Наталія (науковий керівник Деркач Ж.В.) зі студентською науковою роботою за темою «Кооперативна власність в умовах організаційних інновацій на Черкащині» в ІV науково-практичній конференції «Інноваційні процеси та їх вплив на ефективність діяльності підприємства», що проводилися УКООПСПІЛКОЮ, в березні 2007 року.

Хоменко Ірина студентка ІV курсу правознавчого відділення зі студентською науковою роботою за темою «Релігійні святині Чигиринщини в сучасному полі морального виховання» (науковий керівник Деркач Ж.В.) прийняла участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Православні духовні цінності – крок у майбутнє», нагороджена дипломом учасника.

Слабун Ксенія (науковий керівник Гладійчук С.В.) зі студентською науковою роботою за темою «Стимулювання інноваційної діяльності в кооперативній торгівлі Черкащини», в ІV науково-практичній конференції «Інноваційні процеси та їх вплив на ефективність діяльності підприємства», що проводилися УКООПСПІЛКОЮ, в березні 2007 року.