У Черкаському кооперативному економіко-правовому фаховому коледжі ВНЗ Укоопспілки "Полтавський університет економіки і торгівлі" триває кампанія з вакцинації.

Адже, за словами головного державного санітарного лікаря України Ігоря Кузіна, за останні три місяці 98,1% госпіталізованих із COVID-19 в Україні — невакциновані.

«За даними Електронної системи охорони здоров’я впродовж останніх 3 місяців майже всі хто потрапляє в лікарню через важкий перебіг або ускладнення від COVID-19 в Україні — невакциновані.  Якщо ви хочете вберегти себе від важкого перебігу, госпіталізації та смерті — зробіть щеплення вже сьогодні», —  повідомляє Міністерство охорони здоров’я з посиланням на Ігоря Кузіна.

Із початком нового навчального року і переходом Черкаської області до «жовтої» зони епідемічної небезпеки постала необхідність у моніторингу ситуації щодо вакцинації студентів. Це робиться з метою недопущення поширення коронавірусної хвороби, забезпечення безперебійного навчального процесу, збереження життя і здоров’я усіх його учасників.

Для вакцинації 17-річних потрібно:

  • батькам неповнолітнього роздрукувати бланк інформованої згоди на одному листку (формат А4 або А5, один листок, текст роздрукований з обох сторін) та заповнити необхідні поля (приклад, як саме заповнювати).
  • взяти у сімейного лікаря направлення на вакцинацію (у будь-якому вигляді).
  • неповнолітньому прийти на вакцинацію з бланком інформованої згоди та направленням від сімейного лікаря.