27 березня 2014 року, під час проведення Тижня комерсанта, в актовій залі нашого коледжу  студенти груп ТМ-21, ТК-22, ТМ-31, ТК-31 спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність» провели відкритий виховний захід - лекцію-консультацію на тему: "Продукти харчування та здоров’я сьогодні" під девізом: «Головним скарбом життя є не землі, що ти завоював, не багатство, що в тебе є у скринях... головним скарбом є здоров'я... щоб його зберегти, треба багато що знати».

   Цікаво, що студенти вели розмову про економічну та споживацьку грамотність, про харчові добавки та генномодифіковані продукти, які використовують для виробництва продуктів харчування, про їх користь і шкідливість.

   Під час виховного заходу студенти в ролі консультантів знайомили присутніх з основними принципами здорового харчування і правилами споживача. Провели первинну екологічну експертизу деяких продуктів харчування, для того, щоб відповісти на запитання «Чи завжди за яскравою етикеткою знаходиться якісний і корисний товар?»

   За допомогою вдало підібраних консультацій та комп’ютерних презентацій таких, як:

  • «Інформація про товар»,
  • «Про що нам розповідає штрих-код?»,
  • «Знайомтесь: харчові добавки!»,
  • «ГМО - шлях до вимирання людства?»,
  • «Здорове харчування»

 присутні дізналися багато цікавого та корисного. Важливо знати, що ми маємо споживати, щоб зберегти своє здоров’я на довгі роки життя. 

   Усім нам хочеться зазирнути в майбутнє. Хоча б одним оком поглянути, щоб себе в ньому побачити, а найголовніше - наших дітей. Яким буде наше майбутнє залежить від нас з вами. Від нашого серйозного, вдумливого підходу до вирішення будь-якого питання виховання, навіть такого, як виховання свідомого ставлення до свого здоров’я.

   І, звичайно ж, від того, наскільки ми сформуємо у студентів основи культури здоров'я, звички здорового харчування. Перед нами стоїть далеко не просте запитання, як навчити студентів основам формування поняття про харчові добавки, штрихкод, генномодифіковані продукти; розвиток вміння читати і аналізувати інформацію на етикетці товару; розвиток вміння самостійно приймати рішення у виборі товару.

   Сподіваємось, що сучасна людина, незважаючи на високий ритм і складність життя, буде приділяти збереженню свого здоров’я достатньо уваги.

   Проте, правильний вибір може зробити тільки той, хто вже здатний відповідати за свою поведінку, за своє майбутнє.

   Бережіть здров’я, зміцнюйте і примножуйте його. І пам’ятайте, що здоров’я – найцінніший скарб, і від вас залежить, чи зумієте ви зберегти його на довгі роки.

   Віримо, що у нас це вийде!