Тиждень комерсанта - 2016

     З 11-15 квітня 2016 року в Філії «Черкаський кооперативний економіко-правовий коледж» ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» відбувся Тиждень комерсанта, що відзначався низкою цікавих заходів. Тиждень проходив під девізом «Здорова нація – сильна країна».

    В перший день для студентів був організований круглий стіл в Черкаській Торгово-Промисловій Палаті, поспілкувалися з працівниками-фахівцями з митного оформлення вантажів, з видачі сертифікатів походження, з оформлення Карнетів АТА, розвитку міжнародних зв’язків.

     В рамках Тижня комерсанта також була проведена студентська науково-практична конференція на тему: «Якісні товари – запорука повноцінного життя». Студенти підготували глибокі якісні презентаційні доповіді і ознайомили присутніх з історією виникнення обраного товару з його споживними властивостями, надали поради як правильно обирати товар при купівлі.

     Цікаво пройшов конкурс «Знай наших», в якому брали участь студенти 2-го курсу групи ТК,ТМ-21. Метою конкурсу було визначення якості знань, умінь і навиків професійної підготовки по спеціальності, виявлення професійної майстерності, підвищення інтересу до професії товарознавця-комерсанта.

    Та найбільше студентів вразила екскурсія до Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота в селищі Оршанець. Студенти товарознавчих груп відвідали змістовну та цікаву екскурсію в Центральному музеї Державної прикордонної служби України. Співробітники музею розповіли про дослідження історії держави, подій, пов’язаних з визволенням рідного краю під час Великої Вітчизняної війни, поповнення колекцій та експозицій музею.

      Були оглянуті тематичні експозиції щодо охорони державних кордонів нашої країни з часів козацтва і до теперішніх подій на Сході України.

     Активні учасники Тижня комерсанта отримали грамоти та призи.

Матеріал підготували викладачі 
Інна Ляшевська, 
Тетяна Дем’яненко