Тиждень мовознавства - 2013

   Другий рік поспіль у коледжі проводиться тиждень мовознавства. У рамках тижня – святкування Дня св.Валентина та Міжнародного дня рідної мови.
  Традиційно до Дня св.Валентина студенти готують валентинки з привітаннями п’ятьма мовами: українською, російською, англійською, німецькою та французькою. Переможці отримують подарунки.
    У святковий день працює пошта, за допомогою якої студенти та викладачі обмінюються привітаннями.
    У рамках тижня викладачі іноземних мов проводять брей-ринг з країнознавства серед студентів нового набору. За правильні відповіді студенти отримують сердечка, які потім переводяться в бали.
   Студенти можуть продемонструватисвій творчий потенціал і креативність, взявши участь у конкурсі плакатів.
    Під час тижня мовознавства викладачами циклової комісії проводяться відкриті заняття, щоб показати вміння ефективного використання комунікативного підходу при викладанні та вивченні мов і використанні інноваційних технологій.
        Свою науково-дослідницьку роботу студенти та викладачі можуть проявити в ході підготовки та проведенні науково-практичних конференцій («Я мовою вкраїнською молюся», «Мовні аспекти творчості українських та зарубіжних письменників» тощо), які традиційно проводяться під час тижня мовознавства.
 
    Всі заходи супроводжувалися крилатими виразами про мови, які належать перу відомих людей різних часів.
   Студенти активно беруть участь у запропонованих заходах, які в свою чергу сприяють розширенню їхнього світогляду.