Тиждень технолога

З 4 по 11 листопада 2013 року вже традиційно у нашому коледжі проводиться Тиждень технолога студентами спеціальностей Виробництво харчової продукції та  Ресторанне обслуговування.

Заходи, які  проводяться в рамках тижня спрямовані на розвиток інтелектуального потенціалу студентів, ініціативи та умінь, практичної реалізації оригінальних ідей. Крім виявлення талановитої  молоді і формування інтересу до наукової, творчої праці, заходи розвивають у  студентів креативні здібності, виховують в них активну життєву позицію.

Професія технолога закладу  ресторанного господарства — творча, тому молодий  талановитий працівник може принести значно більше нових ідей та їх втілень. Простір уяви та фантазії — необмежений!   І підтвердженням цього є проведення тижня технолога.

  Для формування творчої активності майбутнього спеціаліста, розвитку його здібностей, вміння працювати в колективі має велике значення використання різних форм і методів виховання.
     Серед значної кількості заходів, які дозволяють студенту на заняттях та в позаурочний час заглибитись в особливості спеціальності, досить ефективним є проведення тижнів циклової комісії.
    «Тиждень технолога» проходить як яскраве професійне свято для студентів відділення.
  Такі заходи, як конкурси «Кращий за професією», виставки-презентації кулінарної та кондитерської продукції, вікторини, випуск стінгазет професійної спрямованості, зустріч з передовиками-випускниками коледжу залишаються в пам’яті студентів.
   Традиційно яскраво, весело, змістовно проведено виховний захід «Українські вечорниці». Справжні парубки та дівчата розповідали про зимові свята, співали, жартували та пригощали смачними, пухкими варениками студентів, викладачів, гостей.
  Незабутні враження на студентів коледжу складає виставки-презентації кулінарної та кондитерської продукції, майстер-клас з сервування бенкетних столів та складання серветок.
   Студенти відділення є постійними учасниками міського конкурсу «Смак полуниці», за участь в якому неодноразово були нагороджені Почесними грамотами та цінними подарунками.
  Участь у заходах першокурсників переконує їх, що професія кухаря може стати мистецтвом. Ще А. Моцарт писав «Як живопис і музика так і майстерність кухаря –мистецтво. Живопис зачаровує очі, музика – слух, а кулінарія смак».
  Виявити глибину знань, міру усвідомлення навчального матеріалу допомагають вікторини «У світі цікавих питань». Найактивніші учасники нагороджені почесними грамотами та цінними подарунками.
  Одним із факторів успішної підготовки молодших спеціалістів на відділенні є діяльність профільного гуртка «Технолог», керівником якого є майстер виробничого навчання Буграк О.М. творча діяльність у гуртку розвиває у студентів інтерес, захоплює їх, дає змогу ширше ознайомитися з майбутньою професійною діяльністю. Активну участь в роботі гуртка беруть викладачі циклової комісії, які працюють під девізом «Учіть, виховуйте, допомагайте студентам стати успішними і станете успішними самі».