Крок до майстерності


     Під таким гаслом з 10 по 14 листопада 2014 року пройшов Тиждень за фахом «Виробництво харчової продукції» та «Ресторанне обслуговування» в Черкаському кооперативному економіко-правовому коледжі.
     В рамках проведення Тижня за фахом відбулася зустріч з Босецькою Надією Георгіївною – головним фахівцем із ресторанної справи, управління організацією торгівлі, сфери послуг ресторанного господарства та ринкової діяльності Черкаської облспоживспілки.
    З цікавістю слухали студенти її розповідь про сучасні тенденції розвитку ресторанного господарства, про участь в Міжнародних кулінарних виставках, про роботу і досягнення ресторанного господарства Черкаської облспоживспілки. Вони ще раз переконалися, що недарма обрали таку цікаву та творчу спеціальність.
     Студенти другого курсу виступили з доповідями «Віхи становлення ресторанного господарства», проаналізувавши історію розвитку системи харчування, обслуговування починаючи з давніх часів і до сьогодення.
     У вікторині «Ерудит» вразили викладачів - членів жюрі своєю обізнаністю кулінарної справи, знаннями з дисциплін за фахом студенти спеціальності «Ресторанне обслуговування» Назаренко Світлана, Дмитрук Марина, Кисленко Анастасія та студенти спеціальності «Виробництво харчової продукції» Нєдушкіна Анастасія, Яковенко Михайло, Левадній Євгеній.
   Надовго запам'ятається студентам та викладачам виставка кулінарних та кондитерських виробів, коли коледж наповнився пахощами ванілі, кориці, шоколаду, а перед їх очима з'явилися справжні шедеври кулінарної і кондитерської майстерності, творчої співпраці викладачів та студентів-технологів: тістечка та торти з різних видів тіста, дріжджові кулебяки, рулети, здобні пироги.
     А на майстер-клас по карвінгу, який провела викладач-методист коледжу Муратова Тетяна Олександрівна, прийшли не тільки майбутні технологи і ресторатори, а й викладачі та студенти інших спеціальностей. В професійних руках майстра овочі і фрукти перетворювалися на чарівні квіти, листочки, корзинки, птахів.
    Викладачі і студенти з задоволенням працювали над освоєнням такої тонкої роботи як карбування, карвінг, створювали різні овочево-фруктові композиції.
  Позитивна атмосфера, доброзичливість майстра і бажання студентів удосконалювати свої навички та вміння прививають любов до обраної спеціальності, допомагають розвивати художні здібності, фантазію. А саморозвитку і самовдосконаленню немає меж.
     Не менш цікавими були міні-лекції «Здорове харчування – запорука здоров'я», «Способи складання серветок», «Застільний етикет – запорука успіху», які підготували та провели студенти–технологи в групах спеціальностей «Правознавство», «Товарознавство та комерційна діяльність», «Фінанси і кредит», що дало змогу розширити технологічний кругозір студентів.
    За підсумками проведеного тижня за фахом були відзначені та нагороджені грамотами і подарунками студенти: Назаренко Світлана, Луцький Ігор, Колодіна Яна, Дмитрук Марина, Кисленко Анастасія, Кобильняк Тетяна, Корчевна Аліна, Слива Володимир, Копанчук Неля, Євтушевська Ілона, Нєдушкіна Анастасія, Лисенко Руслана, Заїка Каріна, Левадній Євгеній, Власенко Яна.
     У коледжі ще раз пересвідчилися, що сьогоднішні студенти-технологи, ресторатори – здібні та креативні фахівці, справжні професіонали своєї справи.

Зав. денним відділенням
Н.В.Педько


Директор коледжу М. П. Зажирко зі студентами


Зав.денним відділенням Н. В. Педько зі студентами


Л. П. Копитіна та студенти групи ТТ-31