Успішні та знамениті випускники

Письменник Валентин Остапович Речмедін (1916-1986), працював власним кореспондентом газети «Радянська Україна» на Буковині, заступником головного редактора української «Літературної газети», редактором газети «Культура і життя», з 1962 р. по 1976 р. – заступником головного редактора журналу «Вітчизна», вийшли друком понад 20 великих його романів, повістей та збірок оповідань, серед яких: «Коли закипала кров», «Весняні грози», «Вогонь батькових ран».

Відомий український поет Микола Платонович Бажан (1904-1983), був редактором і сценаристом на Одеській кіностудії, редагував журнали «Кіно» та «Радянська Україна», з 1958 р. і до останніх днів працював головним редактором Української Радянської енциклопедії, залишився в історії літератури як видатний майстер художнього перекладу (перлиною є «Витязь в тигровій шкурі» Ш. Руставелі).
Колишній начальник міліції м.Києва Семен Андрійович Лимаренко.

Колишній заступник голови правління Укоопспілки Микола Олександрович Демкович.

Герой Радянського Союзу, колишній голова правління Смілянського районного споживчого товариства Григорій Михайлович Лютийнародився 21 січня 1924 року в місті Городище, Черкаської області, в сім'ї селянина. Закінчив Уманський кооперативний технікум. На фронтах Другої світової війни з січня 1944 року. Указом Президії Верховної Ради СРСР від 10 квітня 1945 року за мужність, відвагу і героїзм, проявлені в боротьбі з німецько-фашистськими загарбниками, сержантові Лютому Григорію Михайловичу, що відзначився при форсуванні Одера, присвоєно звання Героя Радянського Союзу з врученням ордена Леніна і медалі «Золота Зірка». Закінчив Уманський кооперативний технікум. Після війни був головою правління Смілянського районного споживчого товариства.

Герой Радянського Союзу, майор Корчак Йосип Павлович – народився 8 листопада 1914 в с. Гроздеве, Черкаської області, в сім'ї селянина. Після закінчення Уманського кооперативного технікуму працював товарознавцем-економістом. На фронтах Другої світової війни з 1941 року. Майор Корчак в ніч на 25 вересня 1943 року в районі села Малий Букрин (Миронівський район Київської області) організував переправу через Дніпро на підручних засобах п'яти батарей полку. 12 жовтня в боях за розширення плацдарму артилеристи підтримували наступ стрілецьких підрозділів дивізії. Загинув у бою 13 жовтня 1943 року: після форсування Дніпра, коли скінчилися патрони і гранати, а супротивник підходив все ближче, майор Корчак по рації дав артилеристам команду накрити вогнем спостережний пункт. Він викликав вогонь на себе. Указом Президії Верховної Ради СРСР від 24 грудня 1943 року за мужність, відвагу і героїзм, проявлені в боротьбі з німецькими загарбниками, майор Йосип Корчак посмертно був удостоєний звання Героя Радянського Союзу, був нагороджений орденами Леніна і Червоного Прапора.

Заслужений артист України В’ячеслав Іванович Супрунов, працював з 1972 по 1995 роки у Черкаському обласному музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка.

Старший помічник прокурора прокуратури м. Черкаси Валентина Миколаївна Колчина (Воробкало).

Менеджер управлінського обліку фірми «Ре-фо» Наталія Сіра, випуск 1999 року спеціальності Товарознавство та комерційна діяльність.