Виховна робота та студентське життя

   Крім навчального процесу та можливості брати участь у різноманітних науково-практичних конференціях коледж забезпечує студентам насичене дозвілля: щороку проводяться тижні за фахом та предметні тижні, діють різноманітні гуртки, а також проводяться виховні заходи різних тематичних напрямків.

   У студентів коледжу завжди є можливість підтримувати свою фізичну форму, використовуючи спортзали та спортивні майданчики нашого навчального закладу. Студенти активно беруть участь у змаганнях з футболу, баскетболу, боксу, шахів, настільного тенісу, важкої та легкої атлетики, дзюдо. 

 

  Впродовж навчального року в коледжі проводяться різноманітні огляди-конкурси студентської творчості: «Студентські перлини тобі, Україно», «Козацькі розваги», «Лицар коледжу», «Студентська красуня», а також екскурсії, зустрічі з ветеранами війни та воїнами-учасниками АТО тощо. А ще студенти - постійні гості з благодійними концертами у соціальних центрах та лікарнях. 

    З 1989 року в коледжі діє фольклорно-етнографічний ансамбль театралізованої пісні «Березіль», засновником якого був народний артист України, композитор Олександр Стадник. У 1990 році колективу присвоєно почесне звання «Народний самодіяльний», яке ансамбль підтвердив у грудні 2012 року. Склад ансамблю постійно оновлюється новими учасниками – студентами-першокурсниками. За роки існування ансамбль здобув заслужене визнання не лише в області, а й в усій Україні завдяки своїй оригінальності виконання авторських та народних пісень. Учасники ансамблю неодноразово ставали лауреатами, дипломантами, володарями гран-прі, посідали призові місця в обласних та всеукраїнських конкурсах.