Добра традиція: зустрічі з юристами-практиками

   Викладацький склад Філії «Черкаський кооперативний економіко-правовий коледж» ВНЗ Укоопспілки ПУЕТ постійно докладає великих зусиль щодо всебічної підготовки майбутніх правників.

   Доброю традицією стали зустрічі з юристами-практиками, які започаткувала викладач Шевченко Н.Ю., для підвищення професійного рівня викладачів і студентів та живого спілкування зі справжніми професіоналами своєї справи.

   Нещодавно, для кращого ознайомлення з майбутньою професією, проблемами судової та правоохоронної реформи та з нагоди Дня юриста, була організована зустріч з Ястремським Андрієм Івановичем, начальником сектора Черкаського відділу поліції в Черкаській області та Ільченком Сергієм Михайловичем, помічником судді на тему: «Організаційно–правові проблеми реформування судових і правоохоронних органів».

   Фахівці ознайомили студентів із станом реформування правоохоронної та судової системи в Черкаській області.

   В ході зустрічі молодь ставила запитання, які їх найбільше цікавили, вони стосувалися повноважень та соціального захисту працівників, нововведень у ході реформи та особистого бачення реформування в даній сфері.

   Учасники зібрання, підсумовуючи, зазначили, що реформи Судової гілки влади та правоохоронних органів є актуальними питаннями сьогодення. Реформа Національної поліції України стала проектом всеукраїнського масштабу, в якому поєднались політична воля, нова професійна команда, нове законодавство, і рішуче прагнення населення до реальних змін, а судова реформа покликана забезпечити захист прав громадян на справедливість.

   Тож зустріч пройшла в дружній атмосфері, була результативною та цікавою. Викладачі та студенти сподіваються на подальшу плідну співпрацю із представниками правоохоронних та судових органів.

Студентка групи ПР-31 Брусник Анна